poniatowice

Nabór rozpoczęty!

onas

przedszkolandia

W spokojnej okolicy obfitującej w zieleń i świeże powietrze, znajduje się przedszkole ,,Przedszkolandia” w Poniatowicach. Jest to miejsce zabawy i nauki dzieci w wieku od 2,5 do 5lat. Naszym atutem są przestronne sale przedszkolne, umożliwiające swobodne zabawy dziecięce, komfortowe organizowanie sytuacji edukacyjnych oraz uroczystości przedszkolnych. Pobyt dzieci w Przedszkolandii sprawia, że czują się tu bezpiecznie i są tu szczęśliwe. Jest to zasługą wykwalifikowanych pedagogów zdolnych do udzielania im pomocy i wsparcia w stopniowym zdobywaniu wiedzy i kształtowaniu umiejętności. Dzieci uczestniczą w zajęciach dydaktycznych dostosowanych do ich możliwości, zainteresowań i potrzeb rozwojowych. W sposób polisensoryczny, poprzez zabawę i naukę, poznają otaczającą je rzeczywistość.

zapraszamy

Przedszkolandia - Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Poniatowice 86, oraz Oleśnica, ul. Lotnicza 27 tel.: 0 726-27-27-27